
De Verfmenger meet 60 x 400 mm en is ontworpen voor efficiënt verf mengen bij variabele snelheden van 200 tot 700 rpm, afhankelijk van de viscositeit van de verf.
Ontworpen voor precisie zorgt deze mixer voor grondig mengen, wat klontjes en inconsistenties vermindert. Ideaal voor grote hoeveelheden en professioneel gebruik.
Zorg altijd eerst voor je veiligheid: gebruik dit gereedschap niet met brandbare lakken of oplosmiddelen als het aan een boormachine is bevestigd.
| Merk | Toolland |
| Model | DMIX01 |
| Primaire kleuren | Rood |
| Hoogte van het product | 400 mm |
| Gewicht Product | 196.5 g |
| Diameter eenheid | 60 mm |
| Maximaal mengvolume | 5 kg |
| Diameter aansluiting 1 | 8 mm |
| Materiaal | Met kunststof bekleed staal |