
Compact en efficiënt, de VERMOGEN Rocker Switch is ontworpen voor soepel gebruik met een stroming van 3A bij 250V. Deze AAN/UIT SPST-schakelaar biedt eenvoudige connectiviteit en zorgt voor betrouwbare prestaties in elk elektrisch circuit.
De duurzame constructie zorgt voor een lange levensduur, en het intuïtieve ontwerp maakt installatie en gebruik eenvoudig. Perfect voor het regelen van enkele circuits, deze schakelaar is een essentieel onderdeel voor allerlei elektrische toepassingen.
Of je nu een simpele lamp of ingewikkelde machines bedient, deze tuimelschakelaar biedt constante, betrouwbare stroomregeling. Zet je apparaten moeiteloos aan en uit met een simpele beweging, alsof je een bladzijde in een boek omslaat—vloeiend en precies.
| Merk | JEC |
| Model | R1933A |
| Type | ON-OFF SPST |
| Behuizing | 66 nylon (UL94V-2) |
| Isolatieweerstand | 1000Mohm |
| Waarden | 3A/250Vac, 6A/125Vac |
| Opmerking | witte stip |
| Werktemperatuur | -30°C tot +85°C |
| Elektrische levensduur | 10000 omschakelingen bij max. belasting |
| Contactweerstand | < 20ohm |
| Aansluitingen | verzilverd messing |
| Contact | uitgerust met een veer |
| Mechanische levensduur | 50000 omschakelingen |
| Beweegbare contacten | verzilverd messing |
| Statische contacten | verzilverd messing |
| Afdekkap | zwart |
| > 1500V | 1 minuut |
| > 3000V | tussen polen |
| Tuimelaar | 66 nylon (UL94V-2) |