
De VERTICALE TUIMELSCHAKELAAR 3PDT ON-ON biedt nauwkeurige schakeling met een drievoudige wisselconfiguratie. Ontworpen voor naadloze integratie in complexe elektrische systemen, zorgt het voor betrouwbare werking in verschillende toepassingen, van audioapparatuur tot industriële besturingen.
Belangrijke eigenschappen zijn onder meer vergulde contacten voor verbeterde geleiding en duurzaamheid, een robuuste metalen behuizing voor langdurige prestaties en een eenvoudige aan-aan schakelmechanisme. Elke schakelaar ondersteunt tot 15A 250VAC, wat zorgt voor optimaal stroombeheer.
Ideaal voor taken die nauwkeurige circuitovergangen vereisen, werkt de schakelaar moeiteloos met een zachte beweging, net zoals het omzetten van een lichtschakelaar. Het verticale ontwerp biedt een compacte oplossing voor ruimtes waar je slim met de ruimte wilt omgaan, waardoor het oppervlak minimaal wordt verstoord en toch veelzijdigheid en hoge prestaties worden gegarandeerd.
| Merk | Daily Well |
| Model | 8301 |
| Diëlektrische sterkte | 1000Vrms op zeeniveau |
| Isolatieweerstand | min. 1000Mohm |
| Opmerking | - |
| Contacten | 5A met resistieve belasting van 120Vac of 28Vdc |
| Werktemperatuur | -30°C tot +85°C |
| OPEN | GEEN |
| Elektrische levensduur | 50000 maak-en-verbreek cycli bij max. belasting |
| Contactweerstand | aanvankelijk max. 10mohm bij 2-4Vdc / 10mA voor verzilverde en vergulde contacten |
| Behuizing (materialen) | melamine of diallyl phthalaat (DAP) |
| Steel | verchroomd messing |
| Schroefdraad | vernikkeld messing |
| Frame | roestvrij staal |
| Contacten (materialen) | verzilverd |
| Aansluitingen | verzilverd messing |
| Middencontact | verzilverd messing |
| 2-3, 5-6, 8-9 | ON |
| 2-1, 5-4, 8-7 | ON |