
De VIERKANTE SIGNAALLAMP heeft een compact ontwerp van 7 x 7mm, wat zorgt voor een veelzijdige verlichtingsoplossing. Met een werking op 24V levert de blauwe signaallamp betrouwbare prestaties in verschillende toepassingen.
Ideaal voor bedieningspanelen en dashboards, de lamp biedt hoge zichtbaarheid en laag stroomverbruik. Door zijn vierkante vorm is hij makkelijk te installeren in krappe ruimtes, wat 'm een handige keuze maakt voor complexe systemen.
| Merk | Seder |
| Model | CCAF024B |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 29 mm |
| Hoogte van het product | 7 mm |
| Breedte van het product | 7 mm |
| Gewicht Product | 3,20 g |
| Type lamp | Neon |
| Vorm | Vierkant |
| Type montage | Clipbevestiging |
| Kleur lamp | Blauw |
| Spanning VAC | 24 V AC |
| Type connectie | Lood |
| Diameter montagegat (mm) | 6 mm |
| Draadlengte | 15 cm |
| Draad | Ja |
| Materiaal | ABS |