
De waterbestendige behuizing van ABS-materiaal in donkergrijs is 115 x 90 x 55 mm groot. Gemaakt van schokbestendig ABS-materiaal, werkt het goed bij temperaturen tussen -20°C en +100°C.
De deksel en basis zijn voorzien van een tong-en-groef systeem met een neopreen pakking. De openingen voor wandmontage en de schroeven van de deksel zijn buiten het afgesloten gebied geplaatst, zodat er geen stof of vocht binnen kan dringen.
Binnenin bevinden zich sleuven voor verticale PCB-montage. Ontworpen in overeenstemming met de IP65-, IEC529- en NAMA4-normen, biedt het spat- en stofdichte bescherming.
Het interieur van de basis heeft messing inzetstukken voor horizontale PCB-montage en het plaatsen van connectoren, waardoor er flexibele configuratiemogelijkheden zijn.
| Merk | Gainta |
| Model | G311 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 55 mm |
| Hoogte van het product | 90 mm |
| Breedte van het product | 115 mm |
| Gewicht Product | 565.25 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type montage | Horizontaal |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Ja |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | ABS |