Pololu 12V 2,4A Step-Down Voltage Regulator D36V28F12
Artikelnr. 55096 Merk Pololu Model 3786 Share Schrijf een review
Beschrijving Bijlagen
Deze kleine schakelende step-down (buck) converter brengt een input spanning tussen de 12,9V en 50V efficiënt omlaag naar 12V. De module is slechts 18 x 20mm, maar kan een stroom van wel 2A tot 3,3A leveren! Met de optionele enable pin kan de module in een low-power status worden gezet met een verbruik van 10 µA tot 20 µA per volt op VIN. The converter heeft ook nog ompoolbeveiliging en een power-good output welke doorgeeft of de module in staat is om de output stabiel vast te houden. De module heeft een 2.54mm spacing zodat deze geschikt is voor standaard breadboards en experimenteer prints.
Eigenschappen
Merk informatie
Merk Pololu
Model3786
Functionaliteit
Functie Spanningsregelaar
Type conversie Step down
Aansluit gegevens
Input spanning 12,9 V - 50 V
Output spanning 12 V
Datasheet
Stroom 2 A - 3,3 A
Efficiëntie 90 % - 95 %
Chip D36V28F12
Type regeling Schakelend
Pololu
181 in extern magazijn
Levertijd 5 tot 7 werkdagen
Soortgelijke producten
Vragen en antwoorden
Q The Netherlands Marian van HalIk heb een fietsaccu (36V) die ik wil aansluiten op de ingang van de Pololu D36V28F12. Op de uitgang moet dan 12 Volt komen te staan. Kan ik dat gewoon op de pinnen aansluiten? En hoe moet ik die enable-pin aansluiten? Is er een datasheet bijgeleverd? Bekijk 1 antwoord   |   Beantwoord deze vraag
Klant ervaringen
Pololu 12V 2,4A Step-Down Voltage Regulator D36V28F12 Klik op een ster om een beoordeling te geven