Pololu 12V trapsgewijze spanningsregelaar U3V40F12
Artikelnr. 57780 Merk Pololu Model 4016 Share Schrijf een review
Beschrijving
Deze compacte (0,6″×0,6″) schakelende step-up (of boost) spanningsregelaar genereert op efficiënte wijze 12 V uit ingangsspanningen van slechts 1,3 V en verwerkt continue ingangsstromen tot 3,5 A. (Opmerking: de minimale opstartspanning is 2,7 V, maar het werkt daarna tot 1,3 V.) De pinnen hebben een tussenruimte van 0,1″, waardoor dit board compatibel is met standaard soldeerloze breadboards en perfboards.
De U3V40Fx-familie van boost (step-up) spanningsregelaars zijn zeer efficiënte synchrone schakelende regelaars die hogere output genereren vanaf ingangsspanningen van slechts 1,3 V. (Opmerking: de minimale opstartspanning is 2,7 V; zie het gedeelte met aansluitingen voor details.) De regelaars beperken actief de momentane ingangsstromen tot 9,5 A, en de ingangsstroom kan gedurende enkele seconden oplopen tot 4,5 A voordat de thermische beveiliging wordt geactiveerd. Ingangsstromen van ongeveer 3,5 A kunnen doorgaans vele minuten worden aangehouden zonder thermische uitschakeling te veroorzaken, hoewel de daadwerkelijke prestaties afhangen van de ingangs- en output en van externe factoren zoals omgevingstemperatuur en luchtstroom. Voor boost-regelaars is de output gelijk aan de ingangsstroom maal de efficiëntie gedeeld door de boost-verhouding van VOUT tot VIN, dus hoe meer u boost, hoe lager de maximale output zal zijn (zie het gedeelte over de maximale continue output hieronder voor prestaties grafieken).
Eigenschappen
Merk informatie
Merk Pololu
Model4016
Functionaliteit
Functie U3V40F12
Datasheet
Chip Spanningsregelaar
Pololu
11 in extern magazijn
Levertijd 5 tot 7 werkdagen
Pololu 12V trapsgewijze spanningsregelaar U3V40F12 Geleverd in 5 tot 7 dagen € 12,75
Soortgelijke producten
Vragen en antwoorden
Klant ervaringen
Pololu 12V trapsgewijze spanningsregelaar U3V40F12 Klik op een ster om een beoordeling te geven