
Ervaar moeiteloze controle met de 2-KANAALS AM OOK 433.92MHz Zender, uitgerust met de stevige HCS300 encoder voor verbeterde veiligheid en betrouwbaarheid. Of je nu toegangspoorten of garagedeuren beheert, deze zender garandeert niet alleen functionaliteit, maar ook precisie.
Geniet van de eenvoud van zijn dual-channel capaciteit, waardoor je twee onafhankelijke systemen tegelijk kunt bedienen. Het compacte ontwerp maakt het makkelijk mee te nemen, en de 433,92MHz frequentie is perfect voor langeafstandscommunicatie, zodat je controle hebt over grote afstanden.
De geavanceerde HCS300 rolling code technologie verkleint het risico op ongeautoriseerde toegang, waardoor het een veilige optie is voor al je automatiseringsbehoeften. Met eenvoudige integratie in bestaande systemen is deze zender net zo veelzijdig als efficiënt, en zorgt hij elke keer voor gemoedsrust.
| Merk | Aurel |
| Model | HCSTX2 |
| Batterij IEC grootte | CR2032 (5004LC) |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 5.5 cm |
| Hoogte van het product | 0.5 cm |
| Breedte van het product | 4.5 cm |
| Gewicht Product | 16 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Accuspanning | 3 V |
| Samenstelling batterij | Lithium |
| Aantal kanalen | 2 |
| Nominale bedrijfsstroom | 10 mA |
| Radiofrequentie | 433.92 MHz |
| Aantal batterijen |