
Behuizingen van gegoten plastic - donkergrijs 190 x 100 x 40mm. Perfect voor instrumenten en telecomapparatuur.
Gegoten in stootvast ABS, en brandvertragend volgens de specificaties van norm UL94-VO. Het ontwerp is van twee delen die in elkaar passen met een tand-en-groef verbinding.
Dicht bij stof en spatwater met een IP54-classificatie volgens IEC529. De eindplaten zijn van hetzelfde materiaal. Het oppervlak is krasbestendig en heeft een lichte structuur.
PCB's kan je verticaal monteren met sleuven of horizontaal met studs. Het is dus veelzijdig qua montage. Het is allemaal ontworpen volgens de hoogste kwaliteitsnormen.
| Merk | Gainta |
| Model | G421 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 40 mm |
| Hoogte van het product | 100 mm |
| Breedte van het product | 190 mm |
| Gewicht Product | 233.5 g |
| IP waarde | IP54 |
| Type montage | Verticaal |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Lichtgrijs,Donkergrijs |
| Materiaal | Brandvertragend ABS |