
Vlamvertragende behuizing in lichtgrijs met zwarte eindpanelen, 140 x 110 x 35 mm. Perfect voor instrumenten en telecommunicatieapparatuur.
Gegoten in stevig ABS, biedt deze behuizing betrouwbare bescherming. Het ontwerp heeft twee delen die op elkaar aansluiten met zo'n tand-en-groef verbinding voor de beste sluiting. Speciaal ontworpen eindplaten in ABS maken 't nog sterker.
Geproduceerd volgens de hoogste kwaliteitsnormen, is het oppervlak van zowel het bovenste als onderste deel krasbestendig met een licht reliëf. Sleuven maken het makkelijker om PCB's verticaal te monteren, terwijl de G700-serie studs heeft voor een stevige bevestiging van panelen en het deksel. Behuizingen komen met vier rubberen voetjes, behalve de G738.
| Merk | Gainta |
| Model | G738 |
| Primaire kleuren | Grijs,Zwart |
| Diepte van het product | 110 mm |
| Hoogte van het product | 35 mm |
| Breedte van het product | 140 mm |
| Gewicht Product | 118.5 g |
| Type montage | Verticaal |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Lichtgrijs |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | ABS |