
De Cellfast 4-weg waterverdeler ergo haalt het maximale uit je tuin met moeiteloze waterbeheer. Verdeel de waterstroom zonder moeite in vier aparte richtingen, zodat je nauwkeurig de bewatering kunt regelen voor verschillende delen van je tuin.
Gemaakt van duurzame, weerbestendige materialen, belooft het een langdurige werking zelfs onder extreme omstandigheden. Het ergonomische ontwerp zorgt voor makkelijk gebruik en aansluiting, waardoor je moeite en tijd bespaart. Met de gebruiksvriendelijke opzet pas je de waterdruk en -stroom eenvoudig aan met een simpele draai, zodat het precies aansluit bij de specifieke behoeften van elke plant.
Ideaal voor het tegelijkertijd bewateren van gazons, groentetuinen en bloembedden, de Cellfast waterverdeler optimaliseert de waterverdeling efficiënt en effectief. Versterk je bewateringssysteem met dit innovatieve hulpmiddel en zorg ervoor dat elke groene ruimte tot bloei komt.
| Merk | Cellfast |
| Model | CF53-240 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 7.2 cm |
| Hoogte van het product | 24 cm |
| Breedte van het product | 34 cm |
| Gewicht Product | 525 g |
| Afsnijmogelijkheid | Ja |
| Gedetailleerde informatie | geschikt voor 3/4" en 1" kranen |
| Kleur uitgebreid gedetailleerd | Turkoois |
| Verstelbare waterafvoer | Ja |
| Aantal uitgangen | 4 |
| Materiaal | ABS |