
De Cellfast reparatiekoppeling uit de Ideal Line Plus-serie is gemaakt voor naadloze slangverbindingen. Perfect voor 1/2" en 3/4" slangen, het zorgt voor een veilige waterstroom zonder lekkages.
Gemaakt van duurzame materialen, zorgt het praktische ontwerp ervoor dat je makkelijk en snel reparaties kunt uitvoeren. Verbind gewoon twee gebroken slangdelen voor een herstelde, ononderbroken sproei-ervaring.
Zwaar uitgevoerd maar toch licht van gewicht, de robuuste constructie van de koppeling zorgt voor een lange levensduur. Of je nu in de tuin werkt of je auto wast, het maakt je klusjes moeiteloos.
| Merk | Cellfast |
| Model | CF50-610 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 11.5 cm |
| Hoogte van het product | 4.5 cm |
| Breedte van het product | 10 cm |
| Gewicht Product | 28 g |
| Extra kleuren gedetailleerd | Lichtgrijs |
| Gedetailleerde informatie | Voor permanente aansluiting van twee slangen. Materiaal PC/ABS. |
| Maximale werkdruk | 6 Bar |
| Diameter slang 1 | 1/2" |
| Diameter slang 2 | 3/4" |
| Materiaal | PP (polypropyleen) |