
De Cellfast reparatiekoppeling ergo biedt een naadloze oplossing voor snelle slangreparaties, en past moeiteloos op maten 1/2" en 3/4". Het ergonomische ontwerp zorgt voor eenvoudig gebruik, waardoor reparaties efficiënt en zonder stress verlopen.
Gemaakt van duurzame materialen, kan het harde omgevingsomstandigheden weerstaan, wat een lange levensduur en betrouwbaarheid belooft. Het ontwerp van de koppeling voorkomt lekken en zorgt voor een optimale waterstroom. Perfect voor tuinslangen, het laat gebruikers repareren in plaats van vervangen, waardoor bronnen worden gespaard.
Makkelijk te integreren in je bestaande setup, de Cellfast reparatiekoppeling maakt het onderhouden van je slang een eitje. Of je nu een klein lek repareert of je bewateringssysteem aanpast, het biedt een praktische en duurzame oplossing.
| Merk | Cellfast |
| Model | CF53-110 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 11.5 cm |
| Hoogte van het product | 4.5 cm |
| Breedte van het product | 10 cm |
| Gewicht Product | 47 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Turkoois |
| Maximale werkdruk | 6 Bar |
| Diameter slang 1 | 1/2" |
| Diameter slang 2 | 3/4" |
| Materiaal | PP (polypropyleen) |