
De Cellfast snelle slangkoppeling zorgt voor een naadloze verbinding van tuinslangen en is ontworpen voor Ideal Line Plus-systemen. De compatibiliteit met 3/4" en 5/8" slangen biedt veelzijdigheid en maakt het gemakkelijk om deze te integreren in je bestaande setup.
Deze robuuste koppeling is gemaakt van hoogwaardige materialen voor duurzaamheid en weerstand tegen weersinvloeden, waardoor je seizoen na seizoen betrouwbaar kunt presteren. Het ergonomische ontwerp zorgt voor een snelle bevestiging en ontkoppeling, waardoor je besproeiingsroutine sneller gaat en je minder tijd kwijt bent aan onderhoud.
Ervaar lekvrij water geven dankzij de precisie-gebaseerde koppelingen die elke keer voor een stevige afdichting zorgen, zelfs onder hoge druk. Ideaal voor het vereenvoudigen van irrigatietaken, is de Cellfast slangkoppeling een bewijs van efficiënte tuinverzorging.
| Merk | Cellfast |
| Model | CF50-635 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 11.5 cm |
| Hoogte van het product | 4 cm |
| Breedte van het product | 10 cm |
| Gewicht Product | 43 g |
| Slang diameter | 1.9 cm |
| Slang diameter inch | 0.75 in |
| Maximale slangdiameter | 19 mm |
| Maximale slangdiameter inch | 0 in |
| Minimale slangdiameter | 19 mm |
| Minimale slangdiameter inch | 0.75 in |
| Slangdiameter snelkoppeling inch | 0.75 in |
| Materiaal | ABS |