
Het Cellfast sproeipistool biedt veelzijdige functionaliteit met zijn 4 verschillende sproeistanden, waardoor je precies en gemakkelijk kan water geven en schoonmaken. Het is ontworpen met een ergonomische handgreep die de handbelasting vermindert tijdens langdurig gebruik.
Gemaakt voor duurzaamheid, zorgen de hoogwaardige materialen ervoor dat het betrouwbaar is, zelfs in veeleisende omgevingen. Of je nu delicate bloemen besproeit of vuil van paden verwijdert, het past zich moeiteloos aan jouw behoeften aan.
Met een gebruiksvriendelijke trekker en verstelbare sproeikop biedt het naadloze controle over de waterstroom. Dit hulpmiddel is de perfecte metgezel voor elke tuin- of buitenklus, waarbij efficiëntie en comfort perfect worden gecombineerd.
| Merk | Cellfast |
| Model | CF53-340 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Extra kleuren | Zwart,Grijs,Groen |
| Diepte van het product | 7.2 cm |
| Hoogte van het product | 24 cm |
| Breedte van het product | 22 cm |
| Gewicht Product | 232 g |
| Extra materiaal | PP (polypropyleen) |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Turkoois |
| Maximale werkdruk | 6 Bar |
| Verstelbare waterafvoer | Ja |
| Type waterstraal | Vlakstraal,Zachte douchestraal,Druppel,Harde straal |
| Materiaal | ABS |