
Ervaar naadloze LED-installaties met de Connector voor Eenkleurige LEDstrip - Met Kabel (Mannelijk-Vrouwelijk). Deze connector zorgt voor eenvoudige verbinding tussen LED-strips, zodat er een efficiënte energiestroom is.
Het man-vrouw ontwerp maakt het makkelijk om segmenten aan elkaar te koppelen, waardoor het ideaal is voor uitgebreide verlichtingsprojecten. De bijgevoegde kabel biedt flexibiliteit, zodat je het makkelijk kunt plaatsen en opzetten, zelfs op lastige plekken zoals hoeken. Betrouwbaar en duurzaam, deze connector is gemaakt van hoogwaardige materialen om vaak gebruik te doorstaan.
Of je nu de sfeer in je woonkamer wilt verbeteren of levendige displays wilt opzetten, deze connector zorgt voor consistente prestaties. Maak moeiteloos doorlopende verlichtingservaringen met zijn betrouwbare verbinding.
| Merk | Velleman |
| Model | LCON12 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart,Rood |
| Aantal Contacten | 2 |
| Maximale ingangsspanning | 24 V |
| Draadlengte | 50 cm |
| Aantal connectoren | 1 |
| Aantal stekkers | 1 |
| Maximale ingangsstroom | 5 A |
| Lengte uitgangskabel LED | 50 cm |