
De Vermogen Rockerschakelaar 5A-250V SPST Aan-Uit is een betrouwbaar onderdeel dat is ontworpen om elektrische circuits makkelijk te bedienen. Met een rode neonlamp geeft het duidelijk aan of de stroom aan of uit is, wat zorgt voor een gebruiksvriendelijke bediening.
Deze enkelpolige, enkelvoudige (SPST) schakelaar kan een stroom tot 5A en een spanning tot 250V aan, waardoor hij geschikt is voor allerlei toepassingen, van thuis elektronica tot industriële machines. Door het compacte formaat past hij gemakkelijk in ieder ontwerp zonder dat het ten koste gaat van de functionaliteit.
Perfect voor situaties waarin het efficiënt beheer van stroomvoorziening nodig is, werkt deze schakelaar net als een lichtschakelaar: apparaten aan- en uitzetten met een simpele klik. Of het nu in kantoren is of bij ingewikkeldere machinerie, hij levert elke keer betrouwbare prestaties.
| Merk | SCI |
| Model | R1945C |
| Type | ON-OFF SPST |
| Behuizing | 66 nylon (UL94V-2) |
| Isolatieweerstand | 1000Mohm |
| Waarden | 5A/250Vac, 10A/125Vac |
| Opmerking | met rode neonlamp |
| Werktemperatuur | -30°C tot +85°C |
| Elektrische levensduur | 10000 omschakelingen bij max. belasting |
| Contactweerstand | < 20ohm |
| Aansluitingen | verzilverd messing |
| Contact | uitgerust met een veer |
| Mechanische levensduur | 50000 omschakelingen |
| Beweegbare contacten | verzilverd messing |
| Statische contacten | verzilverd messing |
| Afdekkap | rood |
| > 1500V | 1 minuut |
| > 3000V | tussen polen |
| Tuimelaar | 66 nylon (UL94V-2) |
| Boor Ø | Ø 20mm |