
De donkergrijze, 115 x 90 x 80 mm waterbestendige ABS behuizing biedt stevige bescherming voor gevoelige onderdelen. Gemaakt van slagvast ABS-materiaal, werkt het betrouwbaar binnen een breed temperatuurbereik van -20°C tot +100°C.
De deksel en bodemplaat hebben een tand-en-groefsysteem met een neopreenpakking, zodat stof en vocht helemaal buiten het afgesloten gebied blijven. Bevestigingsopeningen voor wandmontage en schroeven voor de deksel zijn slim buiten dit afgesloten gebied geplaatst, wat zorgt voor nog betere bescherming tegen invloeden van buitenaf.
Binnen in de behuizing zijn er sleuven beschikbaar voor de verticale montage van printplaten, terwijl messing inzetten op de bodemplaat horizontale montage en verschillende connectoropstellingen mogelijk maken. De behuizing is ontworpen volgens de IP65 of IEC529 en NEMA4 normen, waardoor hij spat- en stofdicht is. Perfect geschikt om elektronica te beschermen in moeilijke omgevingen!
| Merk | Gainta |
| Model | G331 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 80 mm |
| Hoogte van het product | 90 mm |
| Breedte van het product | 115 mm |
| Gewicht Product | 183 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type montage | Horizontaal |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Ja |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | ABS |