
Duurzaam en betrouwbaar, deze donkergrijze, waterbestendige ABS-behuizing heeft afmetingen van 160 x 80 x 85 mm. Gemaakt van schokbestendig ABS-materiaal, kan het temperaturen aan van -20°C tot +100°C.
Het deksel en de basis hebben een tand-en-gleuf systeem met een neopreen pakking. Slim ontworpen openingen voor wandmontage en schroeven van het deksel bevinden zich buiten het afgesloten gebied, zodat er geen stof of vocht kan binnendringen. Binnenin zijn er sleuven om printplaten verticaal te monteren.
Ontworpen om te voldoen aan de IP65- of IEC529- en NAMA4-normen, is deze behuizing zowel spat- als stofdicht. De binnenkant van de basis is uitgerust met messing inzetstukken voor horizontale PCB-montage, connectorinstallatie en meer. Een veelzijdige oplossing voor allerlei elektronische projecten!
| Merk | Gainta |
| Model | G369 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 80 mm |
| Hoogte van het product | 80 mm |
| Breedte van het product | 160 mm |
| Gewicht Product | 234 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type montage | Horizontaal |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Ja |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | ABS |