
Ontmoet je culinaire precisiepartner: de digitale temperatuurprobe. Ontworpen voor ultieme nauwkeurigheid, zodat elk gerecht perfect wordt bereid.
Eenvoudig te bedienen met een verlicht LCD-display, het geeft snel resultaten, zelfs in omgevingen met weinig licht. De roestvrijstalen pin is super duurzaam en ideaal voor grillen, bakken of brouwen.
Met zijn snelle reactietijd minimaliseert het wachten en maximaliseert het de resultaten, net alsof je een culinaire assistent naast je hebt. Van sappige steaks tot delicate gebakjes, bereik moeiteloos perfecte resultaten.
| Merk | Velleman |
| Model | DTP9 |
| Batterij IEC grootte | CR1220 (5012LC),CR1225 (5020LC) |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte display | 1.3 cm |
| Breedte van het product | 24.7 cm |
| Gewicht Product | 42 g |
| Display breedte | 2.7 cm |
| Maximale meettemperatuur °C | 330 °C |
| Maximale meettemperatuur °F | 662 °F |
| Minimale meettemperatuur °C | -50 °C |
| Minimum meettemperatuur °F | -58 °F |
| Samenstelling batterij | Lithium |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Resolutie °C | 1.5 °C |
| Resolutie weergave °F | 2.2 °F |
| LCD-scherm | Ja |
| Lengte sonde | 147 mm |
| Hold-functie | Ja |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Materiaal | Plastic + PS/led |