De Component Analyzer voor halfgeleiders biedt nauwkeurige tests en gedetailleerde analyses om elektronische circuits te optimaliseren. Ervaar real-time gegevensopname en geavanceerde signaalanalyse met minimale vertraging.
Profiteer van de gebruiksvriendelijke interface die complexe beoordelingen vereenvoudigt en zorgt voor nauwkeurige evaluaties van de prestaties van componenten. Gebruik het zowel in laboratoria als bij toepassingen in het veld voor naadloze integratie in verschillende testomgevingen.
Met mogelijkheden voor meerdere frequentiebereiken biedt het uitgebreide inzichten die de betrouwbaarheid en efficiëntie verbeteren. Door het robuuste ontwerp en de superieure functionaliteit is het duurzaam en presteert het op hoog niveau in elke fase van de analyse.
| Merk | Peak |
| Model | DCA55 |
| Batterij IEC grootte | AAA (LR03, R03, FR03, HR03, KR03, ZR03 ,24A, 24D, 24LF, UM4, Micro, MN2400, MX2400, MV2400) |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 20 mm |
| Hoogte van het product | 70 mm |
| Breedte van het product | 103 cm |
| Gewicht Product | 98 g |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Accuspanning | 1.5 V |
| Samenstelling batterij | Alkaline |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | 0 °C |
| Maximale piekteststroom in s/c | 5.5 mA |
| Maximale piektestspanning over o/s | 5.1 V |
| Aantal batterijen |