
Driefasige kWh-meter voor DIN-rail montage, bestaande uit 7 modules, ideaal voor professioneel gebruik. Deze elektronische meter met impulsuitgang biedt een uitstekende combinatie van nauwkeurigheid, betrouwbaarheid en compactheid.
De meter maakt gebruik van een 3-fase 4-draads configuratie, wat superbelangrijk is voor gedetailleerde en nauwkeurige metingen van energieverbruik in allerlei installaties. Door het lichtere ontwerp is 'ie makkelijk en snel te installeren, en de hoge precisie helpt bij een nauwkeurig verbruiksbeheer.
Een geweldig apparaat voor gebruik in zowel grote industriële installaties als kleinere zakelijke omgevingen, waar energiemanagement en kostenbesparing prioriteit hebben.
| Merk | Velleman |
| Model | EMDIN03 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 122 mm |
| Hoogte van het product | 65 mm |
| Breedte van het product | 115 mm |
| Gewicht Product | 415 g |
| Type lamp | led |
| Type display | lcd |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik vermogen | 2 W |
| LED-indicator | Ja |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 65 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Maximale nominale stroomsterkte | 100 A |
| Kleur uitgebreid gedetailleerd | Metallic zilver |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Maximale draadgrootte mm² | 50 mm² |
| Reset-functie | Nee |
| DIN-rail | Ja |
| Pulsbreedte | 90 ms |
| Minimale draadgrootte mm² | 7 mm² |
| Breedte DIN-modules | 7 |
| Pulsuitgangsstroom | 27 mA |
| Minimale pulsuitgangsspanning | 12 V |
| Maximale pulsuitgangsspanning | 27 V DC |
| LED-indicator knippert per puls | 1 |
| DIN rail energiemeters minimale nauwkeurigheid | 15 A |
| Aantal fasen | 3 |
| PNP-weerstand | Ja |
| Impuls per kilowattuur | 800 |
| Aantal din modules | 1 |
| Maximale aanduiding | 999999.99 |
| Materiaal | ABS |