
Klim hoger met de Ladder 6 treden, type GAMMA MAXI. Met zes stevige treden biedt deze ladder je het bereik dat je nodig hebt om taken veilig en efficiënt af te ronden.
Gemaakt van duurzaam, lichtgewicht aluminium, kan de GAMMA MAXI een flink gewicht dragen terwijl hij makkelijk te dragen en op te bergen is. Of je nu een hoog plafond aan het schilderen bent of een lamp aan het vervangen bent, de anti-slip treden zorgen voor veiligheid bij elke stap.
Rubberen voetjes houden de ladder stabiel op de meeste oppervlakken, wat zorgt voor extra stabiliteit tijdens het gebruik. Het vergrendelingsmechanisme zorgt ervoor dat de ladder open blijft tijdens het gebruik, waardoor hij betrouwbaar en veilig is voor verschillende klusprojecten thuis.
| Merk | Facal |
| Model | FAC-GM/6M |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 10 cm |
| Hoogte van het product | 188 cm |
| Breedte van het product | 49 cm |
| Gewicht Product | 6.4 kg |
| Extra materiaal | ABS |
| Opgevouwen hoogte | 204 cm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Haak | Nee |
| Maximale werkingshoogte | 317 cm |
| Breedte van ladderbalkprofiel | 42 mm |
| Diepte van schaalbundelprofiel | 20 mm |
| Antislipschoenen | Ja |
| Aantal treden | 6 |
| Veiligheidsnorm | EN 131 |
| Hoogte bovenste trede | 127 cm |
| Antislip platform | Ja |
| Gereedschapsbak | Ja |
| Materiaal | Aluminium |