
De DRUKSCHAKELAAR OFF-(ON) ROOD LED biedt betrouwbare, verlichte bediening met een stevige drukknop. Geniet van goede zichtbaarheid in donkere omstandigheden dankzij het heldere rode LED-licht.
Specificaties: Momentane AAN-functie, compact ontwerp, duurzame behuizing, en eenvoudige installatie maken het ideaal voor allerlei toepassingen. Ervaar de naadloze integratie in zowel geautomatiseerde als handmatige systemen zonder gedoe.
De voordelen zijn onder andere verbeterde operationele feedback door verlichting, zodat je altijd weet wanneer een circuit is ingeschakeld. Perfect voor panelen, machines of elk systeem dat nauwkeurige controle nodig heeft in ruige omgevingen.
| Merk | SCI |
| Model | R1394B |
| Type | off-(on) |
| Verlichting | LED |
| Diëlektrische sterkte | 1500 Vac |
| Isolatieweerstand | 100 Mohm |
| Waarden | 1 A - 250 V / 3 A - 125 V |
| Contactweerstand | max. 30mohm |
| Kleur afdekkap | rood |
| LED verlichting | 1.7 V |
| BoorØ | 16 mm |