
Bescherm je barbecue met deze stijlvolle hoes, die 110 x 70 x 100 cm meet. Gemaakt van duurzaam, weerbestendig materiaal, beschermt hij je grill tegen regen, stof en UV-stralen.
Kenmerken zijn onder andere verstevigde naden en veilige sluitingen voor ultieme stabiliteit, zelfs bij sterke wind. Het lichte ontwerp van de hoes zorgt ervoor dat hij moeiteloos te hanteren en op te bergen is.
Perfect op maat voor verschillende grillmodellen, zorgt ervoor dat je barbecue in topconditie blijft en klaar is voor je volgende culinaire avontuur.
| Merk | Toolland |
| Model | PM2012 |
| Primaire kleuren | Groen |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 70 cm |
| Hoogte van het product | 110 cm |
| Breedte van het product | 100 cm |
| Gewicht Product | 450 g |
| Vorm | Rechthoekig |
| UV-bestendig | Nee |
| Gespbevestiging | Nee |
| Ventilatiesysteem | Nee |
| Pantone kleur | 560 C |
| Materiaal | PE (polyethyleen) |
| Waterbestendig | Nee |