
Ervaar efficiënte stroomlevering met onze LED-voeding, ontworpen voor optimale prestaties met één uitgangskanaal op 21 VDC en 9 W. Door het compacte formaat past hij makkelijk in elke opstelling, zodat de installatie soepel verloopt.
Deze voeding is perfect voor laag-energies verlichtingssystemen. Het levert een stabiele spanningsoutput die de levensduur van LED's verlengt en zorgt voor consistente helderheid. Gebruik het zowel binnen als buiten, waar betrouwbaarheid en duurzaamheid belangrijk zijn.
Het robuuste ontwerp kan allerlei omgevingsomstandigheden aan, waardoor het een betrouwbaar onderdeel is in elke verlichtingsoplossing. Verbeter je verlichtingsprojecten met de precisie en betrouwbaarheid van LED-technologie.
| Merk | Glacial Power |
| Model | GP-LC7021-02 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 73 mm |
| Hoogte van het product | 23 mm |
| Breedte van het product | 35 mm |
| Gewicht Product | 97.7 g |
| IP waarde | IP65 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Talen van de handleiding | Engels |
| Type montage | Schroef |
| Minimale ingangsspanning VAC | 90 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 264 V |
| Elektrische bescherming | Overstroom,Kortsluiting |
| Nominale uitgangsstroom | 0.74 A |
| Aantal uitgangspunten | 1 |
| Waarde maximale uitgangsstroom | 0.74 A |
| Type behuizing | Ingesloten |
| Uitgangsvermogen | 9 W |
| Technologie type | Gelijkstroommodus |
| Ingangsstroom bij 115 VAC | 0.2 A |
| Ingangsstroom bij 230 VAC | 0.1 A |
| Maximale ingangsfrequentie | 63 Hz |
| Minimale ingangsfrequentie | 47 Hz |
| Serie voedingen | GP |
| Uitgangsspanning VDC | 21 V |
| Minimale uitgangsstroom | 0.66 A |
| Uitgangsrendement | 75 % |
| Materiaal | ABS |