
De Flexibele LED Strip in Blauw biedt een levendige verlichtingsoplossing met 300 LED's verspreid over een lengte van 5 meter, en werkt efficiënt op 12 volt. Deze strip is perfect om wat kleur toe te voegen aan elke woonruimte, en zorgt voor een gemiddelde lichtintensiteit die de sfeer verbetert zonder te overheersen.
Ontworpen voor incidenteel gebruik, is deze LED-strip ideaal voor verlichting die je niet vaak nodig hebt, maar wel graag zachte en effectieve verlichting wilt. Door de flexibiliteit kun je 'm makkelijk installeren in verschillende opstellingen, waardoor 'ie geschikt is voor creatieve layouts in verschillende omgevingen. Vooral in plekken zoals badkamers of keukens, waar een beetje vochtbestendigheid handig is.
| Merk | Velleman |
| Model | LS12M130B1 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 2,5 mm |
| Breedte van het product | 8 mm |
| Gewicht Product | 180 g |
| IP waarde | IP20 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Ingangsspanning VDC | 12 V |
| Talen van de handleiding | Engels |
| Kleur van LED's | Blauw |
| Aantal leds | 300 |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Type coating | Silicone |
| Aantal leds per meter | 60 |
| Ledstrip kleur type | Enkelvoudig |
| LED type | 3528 |
| Gemiddelde levensduur | 54000 h |
| Lengte LED-strip | 5 m |
| Afstand tussen LED's | 16.5 mm |
| Verbruik per meter | 4.9 W |
| Stroomverbruik per 50 cm | 2.45 W |
| Lichtstroom per meter | 74 lm |
| Piekgolflengte | 460 nm |
| Lichtstroom per 50 cm | 37 lm |
| Zwarte draad | Aarding |
| Dimbaar multi | Via optionele PWM-dimmer,Ja |
| Flexibele printplaat | Ja |
| Rode draad | 12 VDC |
| Snijafstand | 5 cm |
| Zelfklevend | Ja |
| Materiaal | Silicone |
| Kijkhoek | ° |