
Laat je creativiteit de vrije loop met deze flexibele magnetische strip van 300 x 2,5 cm. De ene kant heeft een sterke lijmlaag, terwijl de andere kant een magnetisch oppervlak heeft.
Perfect voor het maken van lichte magnetische projecten of het creëren van op maat gemaakte magnetische borden. Verander eenvoudige knutselwerken in interactieve displays of maak organisatiehacks moeiteloos.
Makkelijk te knippen en vorm te geven, deze strip biedt eindeloze mogelijkheden voor op maat gemaakte designs. De veelzijdigheid ervan gaat van thuisorganisatie tot innovatieve educatieve displays.
| Merk | Velleman |
| Model | MAGNET9 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 3 cm |
| Hoogte van het product | 18 cm |
| Breedte van het product | 11 cm |
| Gewicht Product | 430 g |
| Type sluiting | Magnetische sluiting |
| Materiaal | Kunststof |