
De opvouwbare vrachtwagen heeft een indrukwekkend laadvermogen van 60 kg, ideaal om zware lading eenvoudig en efficiënt te vervoeren.
Klein en makkelijk opvouwbaar, past hij zonder problemen in de kofferbak van een auto of in de kast. Hij is stevig gebouwd, dus je kunt rekenen op z'n betrouwbaarheid en duurzaamheid.
Ideaal voor het verplaatsen van bouwmaterialen, boodschappen of tuingereedschap. Dankzij de zwenkwielen is het super wendbaar in kleine ruimtes. Sterke draagkracht zonder compromissen. Een krachtig hulpmiddel voor elke transportklus.
| Merk | Toolland |
| Model | OHT9 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 38 cm |
| Hoogte van het product | 96 cm |
| Breedte van het product | 38 cm |
| Gewicht Product | 3 kg |
| Draagvermogen | 60 kg |
| Gevouwen diepte | 6 cm |
| Opgevouwen hoogte | 69 cm |
| Gevouwen breedte | 38 cm |
| Maximale belasting | 60 kg |
| Opvouwbaar | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Zilver |
| Materiaal wielen | Rubber |
| Type wielen | Vast,Rubber,Vol |
| Aantal wielen | 2 |
| Diameter wielen | 13.6 cm |
| Werkbelasting | 60 kg |
| Instelbare hoogte | Ja |
| Maximale verstelbare hoogte | 96 cm |
| Minimale verstelbare hoogte | 69 cm |
| Diepte Uitgevouwen | 38 cm |
| Hoogte Ongevouwen | 96 cm |
| Diepte platform | 23.5 cm |
| Breedte platform | 38 cm |
| Breedte Uitgevouwen | 38 cm |
| Materiaal | Staal |