
De IREXT2 zorgt ervoor dat je moeiteloos je audio- en videoapparatuur kunt bedienen, zelfs als ze achter gesloten kastdeuren staan. Deze infraroodverdeler verlengt het signaal van je afstandsbediening, zodat alles makkelijk te bedienen blijft.
Door het signaal van je afstandsbediening op te pikken en via infraroodleds door te sturen, blijft al je apparatuur bruikbaar zonder dat er een directe zichtlijn nodig is. Geen gedoe meer met het openen van kastdeuren of richten naar specifieke hoeken, de IREXT2 geeft je de vrijheid om vanuit elke plek in de kamer te bedienen.
De stroomvoorziening via de USB-poort van je tv of decoder maakt extra stopcontacten overbodig. Met de IREXT2 verbeter je je entertainmentervaring met gemak en flexibiliteit.
| Merk | Velleman |
| Model | IREXT2 |
| Afmetingen | 102 x 46 x 19 mm |
| Bereik | ± 5 m (ideale omstandigheden) |
| Voeding | 5 VDC (via USB poort) |
| Frequentie | 0 Hz |
| Verbruik | 0 W |
| Gewicht | Kg |