
De Jokari Secura Nr. 27 herdefinieert nauwkeurig snijden met zijn ergonomische design en superieure kwaliteit van de messen.
Ervaar moeiteloos kabelstrippen en snijden met de zelfaanpassende behuizing, perfect voor klussen die nauwkeurigheid vereisen. Deze tool heeft een ingebouwde lengteschaal en vooraf ingestelde blad diepte om de precisie te verbeteren.
De multifunctionele mogelijkheden maken het gemakkelijk om aan coaxiale, PVC en datakabels te werken. Compact maar veelzijdig, de Jokari Secura No. 27 is een onmisbare tool voor elk project dat ongeëvenaarde precisie en efficiëntie vereist.
| Merk | Jokari |
| Model | JOK10270 |
| Primaire kleuren | Geel |
| Diepte van het product | 29 mm |
| Hoogte van het product | 35 mm |
| Breedte van het product | 132 mm |
| Gewicht Product | 75 g |
| Talen van de handleiding | Engels,Duits |
| Extra materiaal | Speciaal staal, gehard en getemperd |
| Afsnijmogelijkheid | Ja |
| Opbergkoffer | Nee |
| Type tang | Strippen |
| Kleur uitgebreid gedetailleerd | Rood,Blauw |
| Maximale draadgrootte | 28 mm |
| Minimum draadafmeting | 8 mm |
| Inclusief bladen | Ja |
| Veiligheidshandgreep | Ja |
| Type strippenkabel | Rond |
| Vervangbare bladen | Ja |
| Zelfregelend | Ja |
| Materiaal | PA (polyamide) |