
De Jokari Standard No. 28H draadstripper biedt precisie en duurzaamheid voor moeiteloos draadvoorbereiding. Het ergonomische ontwerp zorgt voor een comfortabele grip, waardoor langdurige klusjes een fluitje van een cent worden.
Met verstelbare ontmantelingsmogelijkheden kan hij draden van 0,2 tot 6,0 mm² aan, perfect voor allerlei elektrische klusjes. De automatische afstellingsfunctie voorkomt beschadiging van de draad, waardoor je elke keer netjes en precies kunt strippen.
Gemaakt van hoogwaardige materialen, kan deze tool tegen zware omstandigheden. Met een gewicht van slechts 85 gram zorgt het lichte ontwerp voor minder vermoeidheid in je hand tijdens langdurig gebruik.
Ideaal voor het strippen van conventionele kabels, doorsnedes of zelfs delicate opgerolde draadjes, houdt de Jokari No. 28H efficiëntie op de eerste plaats.
| Merk | Jokari |
| Model | JOK10282 |
| Primaire kleuren | Geel |
| Extra kleuren | Rood |
| Diepte van het product | 29 mm |
| Hoogte van het product | 30 mm |
| Breedte van het product | 170 mm |
| Gewicht Product | 78.5 g |
| Talen van de handleiding | Engels,Duits |
| Extra materiaal | Speciaal staal, gehard en getemperd |
| Afsnijmogelijkheid | Ja |
| Opbergkoffer | Nee |
| Type tang | Strippen |
| Maximale draadgrootte | 28 mm |
| Minimum draadafmeting | 8 mm |
| Inclusief bladen | Ja |
| Type strippenkabel | Rond |
| Vervangbare bladen | Ja |
| Materiaal | PA (polyamide) |