
De Jung Kattentong troffel is een precisie-instrument, vakkundig gemaakt voor ingewikkelde klusjes. Hij weegt slechts 145 gram, wat zorgt voor geweldige controle bij gedetailleerd werk, en hij maakt het makkelijk om materialen naadloos aan te brengen en af te werken.
De professionele constructie zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid, waardoor het een onmisbaar onderdeel is van elke gereedschapskist. Het ergonomische ontwerp vermindert vermoeidheid in je handen, zodat je het langer kunt gebruiken zonder ongemak.
Net als de zorgvuldige hand van een beeldhouwer, levert de troffel ongeëvenaarde precisie en finesse. Perfect voor nauwkeurig tegels zetten, pleisteren of delicate oppervlakteafwerking.
| Merk | Jung Henkelmann |
| Model | HE716160 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 160 mm |
| Breedte van het product | 54 mm |
| Gewicht Product | 140 g |
| Vorm | Tong |
| Gebruikersniveau | Pro |
| Materiaal handvat(ten) | Hout |
| Truweel type | Tongvormige truweel |