
De Jung lijmspaan heeft een nauwkeurig ontworpen design met een 8 x 8 mm gekarteld blad, ideaal voor het precies aanbrengen van lijmen. Met een lichtgewicht van 275 gram biedt het moeiteloze hantering en controle, waardoor je nauwkeurigheid in verschillende toepassingen wordt verbeterd.
Deze tool heeft een duurzaam, ergonomisch gevormd synthetisch handvat dat zorgt voor een comfortabele grip bij langdurig gebruik. Perfect voor taken waarbij je precies lijm moet aanbrengen. De gestructureerde inkepingen zorgen voor een betere materiaalverdeling, waardoor verspilling en inconsistentie worden verminderd.
| Merk | Jung Henkelmann |
| Model | HE810008 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 280 mm |
| Breedte van het product | 130 mm |
| Gewicht Product | 275 g |
| Vorm | Rechthoekig |
| Gebruikersniveau | Pro |
| Materiaal handvat(ten) | PVC (polyvinyl chloride) |
| Type tanden | Vierkant 8 x 8 mm |
| Truweel type | Pleisterspaan |