
Ervaar haarscherp zicht met het LCD 16 x 2 STN Transflective Display. Dit veelzijdige scherm biedt de perfecte balans tussen leesbaarheid in zowel direct zonlicht als in schemerige omstandigheden, dankzij de transflectieve technologie.
Met een grijs positief display tegen een witte achtergrondverlichting is de interface makkelijk voor de ogen en biedt het duidelijkheid zonder je zicht te vermoeien. Met een configuratie van 16 karakters op 2 regels kun je gemakkelijk berichten delen zonder ruimte te verspillen.
Ideaal voor verschillende toepassingen, het presteert uitstekend in omgevingen waar de verlichting varieert. Of het nu in buitenkiosken of binnenapparaten wordt gebruikt, vertrouw op consistente prestaties en betrouwbaarheid.
| Merk | Velleman |
| Model | PC1602WRS-KWA-E |
| Werktemperatuur | 0°C tot +50°C |
| Schermgrootte | 36 x 10mm |
| Grootte van de dots | 0.33 x 0.35mm |
| Karaktergrootte | 3.15 x 1.85mm |
| Bij 0°C | 4.8V typ. |
| Bij 25°C (voeding lcd-driver (Vdd-Vo)) | 4.6V typ. |
| Bij 50°C | 4.4V typ. |
| Bij 25°C (voeding voor logica (Vdd-Vss)) | 5.0V typ. |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Gewicht | Kg |