
De MEGAFOON 10W is het ideale hulpmiddel voor effectieve communicatie in elke omgeving, met een duurzame ABS-behuizing en een schouderriem voor gemakkelijk vervoer.
Gemaakt met een uitgang van 10W en instelbaar volume, zorgt deze megafoon ervoor dat je boodschap duidelijk overkomt bij de menigte. De handige opname- en afspeelfunctie maakt het mogelijk om vooraf opgenomen berichten af te spelen, wat perfect is voor een consistente levering.
Uitgerust met een sirene voor noodgevallen, biedt de MEGAFOON 10W ongeëvenaarde veelzijdigheid. De eenvoudige aan-uitknop zorgt voor snelle activering, terwijl de stevige constructie ervoor zorgt dat hij lang meegaat, zelfs onder zware omstandigheden.
| Merk | Velleman |
| Model | MP10SR |
| Batterij IEC grootte | D (LR20, R20, HR20, KR20, ZR20, 13A, 13D, UM1, Mono, MN1300, MX1300) |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart,Rood |
| Diepte van het product | 245 mm |
| Gewicht Product | 600 g |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Accuspanning | 6 V |
| Werkt op batterij | Ja |
| Met handgrepen | Ja |
| Maximaal vermogen | 10 W |
| Samenstelling batterij | Alkaline |
| Volumeregeling | Ja |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Maximale hoorbare afstand | 100 m |
| Megafoon functies | Afspelen,Opname,Sirene,Voice |
| Benodigde batterij | Ja |
| Schouderriem | Ja |
| Afsluitbaar | Ja |
| Diameter eenheid | 155 mm |
| Afneembare antihoormicrofoon | Nee |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Maximale registratietijd | 10 s |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Aantal batterijen |
| Materiaal | ABS |