
De messenslijper heeft twee slijpoppervlakken van diamant en keramiek, wat zorgt voor nauwkeurig slijpen van elk type mes.
Met de robuuste diamanten kant kun je moeiteloos de botste messen herstellen, terwijl de keramische kant zorgt voor een fijne polijsting voor een vlijmscherpe afwerking.
Ontworpen met een ergonomisch handvat, zorgt dit hulpmiddel voor een stevige, comfortabele grip tijdens elk gebruik. Geschikt voor keukenmessen, zakmessen en jachtmessen, levert het slijpers van professioneel niveau gewoon bij je thuis.
| Merk | Toolland |
| Model | KSDB |
| Primaire kleuren | Zwart,Rood,Grijs |
| Diepte van het product | 6 cm |
| Hoogte van het product | 7 cm |
| Breedte van het product | 20.5 cm |
| Gewicht Product | 196 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Aantal stuks | 1 |