
De SCHROEFKLEM is een robuuste, ivoorkleurige verbinding ontworpen voor naadloze elektrische aansluitingen. Met een 3-polige, vierkante structuur zorgt het voor een veilige en betrouwbare prestatie in verschillende toepassingen.
Met een steek van 5 mm biedt het precieze afstanden voor efficiënte bedrading. Het schroefklemmechanisme is gemakkelijk te gebruiken en zorgt voor stevig contact zonder ingewikkelde installaties.
Dit connector kan vaak gebruikt worden en is perfect voor het aanleggen van nette en geordende elektrische installaties. Geniet van meer efficiëntie en veiligheid in je elektrische projecten dankzij het stevige en eenvoudige ontwerp.
| Merk | Velleman |
| Model | SCREW03/H |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 9 mm |
| Hoogte van het product | 12.5 mm |
| Breedte van het product | 15 mm |
| Gewicht Product | 3.7 g |
| Stapelbaar | Ja |
| Vorm | Vierkant |
| Type montage | Printplaat,Through hole |
| Extra materiaal | Polyamide 66,Staal,Roestvrij staal,Messing,PBT (polybutyleentereftalaat) |
| Aantal Contacten | 3 |
| Spanning VAC | 300 V AC |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 120 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -33 °C |
| Diameter geleider | 1 mm |
| Type connectie | Schroefaansluiting |
| Diameter montagegat (mm) | 1.5 mm |
| Contact materiaal | Messing |
| Brandbaarheid | UL 94 V-0 |
| Maximale draadgrootte AWG | 22 AWG |
| Minimale draadgrootte AWG | 14 AWG |
| Diëlektrische sterkte spanningswaarde VAC | 500 V |
| Vorm connector | Recht |
| Draadmaat | 2,5 mm² |
| Maximale stroom per weg | 16 A |
| Spanning VAC per weg | 300 V |
| Temperatuur soldeerstift | 260 °C |
| Materiaal soldeerpennen | Vertind |
| Isolatieweerstand bij 1000 VDC | 5000 MΩ |
| Draadbescherming | Ja |
| Isolatieweerstandsspanning (VAC per min) | 2000 V |
| Pitch | mm |
| Materiaal | Glasgevulde polyester |