
Metaaldetector - Premium - Zoekdiepte 27 cm. Ontdek verborgen schatten zoals munten, sieraden, goud of zilver met deze geavanceerde metaaldetector van Velleman. Hij heeft een groot, helder LCD-scherm voor duidelijke aflezingen.
Dankzij de waterdichte zoekschijf is dit apparaat top voor allerlei soorten plekken, van het strand tot het bos. Dingen die je vindt worden makkelijk getoond, en de diepte-uitlezing helpt je uitzoeken hoe diep je moet graven.
Met de gevoeligheidsinstelling en verstelbare discriminatie kun je je richten op specifieke materialen. De hoorbare discriminatie laat je weten wanneer je iets bijzonders gevonden hebt. Bevat ook een batterij-indicator, zodat je niet ineens zonder stroom zit.
| Merk | Velleman |
| Model | CS300 |
| Primaire kleuren | Zwart,Grijs |
| Diepte van het product | 22 cm |
| Hoogte van het product | 109 cm |
| Breedte van het product | 22 cm |
| Gewicht Product | 1250 g |
| Type lamp | led |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Lage batterij-indicator | Ja |
| Type display | lcd |
| Accuspanning | 18 V |
| Volumeregeling | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Weergave | Ja |
| Type audio-uitgang | 3.5 mm-aansluiting,Koptelefoon,Luidspreker |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | 0 °C |
| Signaalsterkte-indicator | Ja |
| Grootte hoofdtelefoonaansluiting | 3.5 mm |
| Hoogte spoel | 1.7 cm |
| Maximale geassembleerde lengte | 109 cm |
| Minimale gemonteerde lengte | 88 cm |
| Maximale werkfrequentie | 6.7 kHz |
| Minimale werkfrequentie | 6.5 kHz |
| Met LED-indicatoren | Nee |
| Pin-pointing (in volledig metalen modus) | Nee |
| Instelbare gevoeligheid | Ja |
| Verstelbare steel | Ja |
| Verstelbare afstemming | Nee |
| Discriminatiemodus | Drietonig,Auto-notch,Regelbaar |
| Maximale vochtigheid | 90 % |
| Handmatige grondbalans | Ja |
| Vooraf ingestelde besparing | Ja |
| Oppervlakte eliminatie | Ja |
| Audio-uitgangsniveau | 66 dB |
| Spoeldiameter | 22 cm |
| Dieptegevoeligheid volledig metaal | 27 cm |
| Modi voor zoeken naar beweging | Auto-notch,Discriminatie,Notch |
| Aantal segmenten signaalsterkte-indicatie | 12 |
| Aantal segmenten diepte-indicator | 12 |
| Aantal meertonige indicatietonen | 3 |
| Aantal gevoeligheidsinstellingen | 12 |
| Aantal batterijen |