| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 290 mm |
| Gewicht Product | 2500 g |
| IP waarde | IP66 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Ingangsspanning VDC | 12 V |
| Diameter eenheid | 165.9 mm |
| Stroomverbruik vermogen | 2 W |
| Type montage | Plafond,Muurmontage |
| Vergroting | 15x optical zoom,16x digital zoom |
| Weerbestendig | Ja |
| Elektrische bescherming | Overspanningsbeveiliging,Overgangsspanningsonderdrukking TVS,Bescherming tegen spanningsovergang |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Zwart |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 65 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -30 °C |
| Compatibel met | Android,iOS,Windows® |
| Type geheugenkaart | Micro SD,Micro SDHC,Micro SDXC |
| Verstelbare hoek | Nee |
| SD-kaartsleuf | Ja |
| Stroomverbruik | 2 A |
| Cameratype | Nachtzicht (Ir leds),Pan tilt zoom camera (PTZ) |
| Resolutie camera | 1920 x 1080 |
| Sluitertijd | 1/1 s-1/30,000 s |
| Aantal pixels | 2 |
| IR-leds | Ja |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Smart compatibiliteit | Autonoom |
| Reset-functie | Nee |
| Maximale lensgrootte | 75 mm |
| Voeding via Ethernet (PoE) | Ja |
| Maximale ingangsstroom PoE | 0.6 A |
| Maximale ingangsspanning PoE | 57 V |
| Minimaal ingangsvoltage PoE | 42.5 V |
| Minimale verlichting | kleur: 0,005 lux @ F1,6 (AGC aan); zwart/wit: 0,001 lux @ F1,6 (AGC aan); 0 lux met IR |
| Lenstype | Gemotoriseerd varifocaal |
| Lensopening | |
| Auto iris | Nee |
| Automatische dag/nachtdetectie | Ja |
| Backlight compensation (BLC) | Ja |
| Digitaal breed dynamisch bereik (dwdr) | Nee |
| H.264-type | Baseline profile,High profile,Main profile |
| H.265-type | Main profile |
| Bereik infrarood nachtzicht | 100 m |
| IR-filter | Ja |
| Maximale diagonale beeldhoek | 60.4 ° |
| Maximaal horizontaal gezichtsveld | 53.8 ° |
| Maximale relatieve vochtigheid | 90 % |
| Maximale kantelhoek | 90 ° |
| Maximaal verticaal gezichtsveld | 31.9 ° |
| Maximale videobitsnelheid | 16.4 Mbit/s |
| Minimaal horizontaal gezichtsveld | 4 ° |
| Minimale kantelhoek | 15 ° |
| Minimaal_verticaal_zichtsveld | 2.3 ° |
| Langzame sluiter | Nee |
| Breed dynamisch bereik WDR | 120 dB |
| Breed dynamisch bereik (WDR) | Ja |
| Netwerkinterface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps zelfaanpassend |
| Netwerk alarm trigger | Illegal login,Motion detection,Video tampering alarm |
| Minimale lensgrootte | 5 mm |
| Maximaal stroomverbruik PoE | 18 W |
| Standaard voor voeding via Ethernet (PoE) | 802.3 at,Class 4 |
| Minimaal_diagonaal_zichtsveld | 4.6 ° |
| Minimale videobitrate | 32 kbit/s |
| Slim infrarood | Ja |
| Hoogtecompensatie (HLC) | Ja |
| Maximale werkafstand lens | 1500 mm |
| Minimale werkafstand lens | 5 mm |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Ingebouwde luidspreker | Nee |
| Privacymaskers | 24 programmeerbare privacymaskers |
| Schaalbare videocodering (SVC) | Ja |
| Witbalans | Automatisch,Autotracking witbalans,TL-lamp,Binnen,Handmatig,Buiten,Natriumlamp |