
De mini 2-kanaals pc-oscilloscoop met usb-aansluiting is een compacte oplossing voor precieze metingen. Deze kleine en makkelijk te gebruiken oscilloscoop biedt dezelfde functionaliteit als grotere modellen met een indrukwekkende bandbreedte van 500 kHz (±3 dB).
Bij de specificaties zitten bijgeleverde meetkabels, een strak design van de behuizing, en supergebruiksvriendelijke software en handleiding die je kunt downloaden. Met deze krachtige en betaalbare tool kun je signalen makkelijk en precies analyseren. Hij is geschikt voor een heleboel verschillende toepassingen.
| Merk | Velleman |
| Model | PCSU02 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 14 mm |
| Hoogte van het product | 40 mm |
| Breedte van het product | 85 mm |
| Gewicht Product | 80 g |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Aantal kanalen | 2 |
| USB type | USB 1.1,USB 2.0 |
| Met USB-kabel | Ja |
| Bemonsteringsresolutie | 8-bit |
| Ingangskoppeling | AC/DC |
| Markeringen voor | Amplitude/spanning,Frequentie/tijd |