
Het mini draadloze infrarood beveiligingssysteem heeft een bereik van 7 meter en zorgt voor betrouwbare toegangscontrole voor elke ruimte.
Geniet van een makkelijke installatie die je winkel of kantoor in no-time beveiligt. Met de nauwkeurige infraroodtechnologie wordt elke beweging gedetecteerd, zodat je verzekerd bent van een geavanceerd veiligheidsniveau.
Of je nu de ingang van je pand wilt in de gaten houden of gevoelige ruimtes wilt bewaken, dit systeem levert betrouwbare prestaties met minimale inspanning en maximale efficiëntie.
| Merk | Velleman |
| Model | PEM7DW |
| Kabellengte | 2 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| IP waarde | IP44 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Volumeregeling | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Spaans |
| Uitgangsstroom adapter | 500 mA |
| Uitgangsspanning adapter VDC | 12 V DC |
| Extra materiaal | Glas,Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Overdrachtsfrequentie | 433.92 MHz |
| Ingangsspanning VDC 1 | 9 V |
| Ingangsspanning VDC 2 | 15 V |
| Stroomverbruik | 130 mA |
| Waarde ingangsspanning adapter VAC | 230 V AC |
| Maximaal detectiebereik | 7 m |
| Lichtbron | IR-led |
| Type luidsprekeruitgang | Uit,Alarm,Melodie |
| Maximaal uitgezonden RF-vermogen | 8 dBm |
| Instelbare timer | Ja |
| Automatische alarmwaarschuwing | Ja |
| Duur van het geluidssignaal voor het alarm | 30 s |
| Duur van het geluidssignaal voor bel | 1 s |
| Detectie van binnenkomst | Ja |
| Zendafstand binnen | 20 m |
| Zendafstand open ruimte | 100 m |
| Aanwezigheidsdetectie | Ja |
| Materiaal | ABS |