
De Mornsun industriële DIN-rail voeding, met een enkele uitgang van 150 W, 24 V, 6.25 A, is gemaakt om betrouwbaar en efficiënt stroom te leveren in industriële toepassingen.
Met garantie dat er wordt voldaan aan internationale normen zoals IEC62368 voor EMC en veiligheidsnormen zoals IEC/EN61000-4 en CISPR32/EN55032, zorgt dit product voor maximale betrouwbaarheid en veiligheid in allerlei omgevingen.
Het compacte ontwerp en de eenvoudige DIN-rail montage maken het super makkelijk om het in bestaande systemen te integreren. Of je nu een nieuw project start of een bestaand systeem uitbreidt, deze voedingsbron geeft je de flexibiliteit en duurzaamheid die je nodig hebt.
Dankzij de hoge mate van stabiliteit zorgt deze voeding niet alleen voor continuïteit in je stroomvoorziening, maar optimaliseert het ook je energieverbruik, waardoor je kostenbesparend kan werken.
| Merk | Mornsun |
| Model | LI150-20B24PR2 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 58 mm |
| Hoogte van het product | 90 mm |
| Breedte van het product | 105 mm |
| Gewicht Product | 330 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Talen van de handleiding | Engels |
| Type montage | DIN-rail |
| Minimale ingangsspanning VAC | 85 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 264 V |
| Nominale uitgangsstroom | 6.25 A |
| Aantal uitgangspunten | 1 |
| Ingangsspanning VDC 1 | 120 V |
| Ingangsspanning VDC 2 | 370 V |
| Uitgangsvermogen | 150 W |
| Ingangsstroom bij 115 VAC | 3 A |
| Ingangsstroom bij 230 VAC | 1.8 A |
| Maximale ingangsfrequentie | 63 Hz |
| Minimale ingangsfrequentie | 47 Hz |
| Serie voedingen | LI |
| Uitgangsspanning VDC | 24 V |
| Materiaal | ABS, hittebestendig (UL94V-0) |