
De NEUTRIK ETHERCON is een robuust chassis dat je standaard RJ45-verbindingen beschermt met een metalen behuizing. Dit zorgt voor stevige, betrouwbare connectiviteit, zelfs in veeleisende omgevingen waar normale verbindingen het misschien laten afweten.
Met een klemslot systeem zorgt het ervoor dat je kabels stevig vastzitten, waardoor de kans op onderbrekingen afneemt. Of je nu complexe netwerksystemen installeert of gewoon simpele gegevensoverdrachten doet, dit chassis biedt een betrouwbare verbinding.
Met een ontwerpconcept dat lijkt op een beschermend pantser voor je Ethernet-verbindingen, is het ideaal voor gebruik in gebieden die gevoelig zijn voor fysieke stress of waar veiligheid superbelangrijk is. Geniet van de gemoedsrust met deze veilige en duurzame netwerkoplossing.
| Merk | Neutrik |
| Model | NE-8-FD-P |
| Primaire kleuren | Grijs,Zwart,Groen |
| Diepte van het product | 3.5 cm |
| Hoogte van het product | 10 cm |
| Breedte van het product | 16.5 cm |
| Gewicht Product | 5 g |
| Kleur uitgebreid gedetailleerd | Metallic staalgrijs |