
Deze aluminium CD-koffer van Perel heeft de afmetingen 565 x 265 x 170 mm en biedt ruimte voor 25,4 liter, genoeg voor 80 CD's. De gevoerde binnenkant beschermt de CD's tegen krassen en schokken.
Lichtgewicht maar stevig, de koffer heeft extra verstevigde hoeken voor extra duurzaamheid. Uitneembare tussenschotten geven je de flexibiliteit om de indeling aan te passen zoals jij dat wilt.
Voor extra veiligheid zitten er twee sleutelsloten op waarmee je de koffer goed kunt afsluiten. Met de handige schouderband neem je 'm makkelijk mee, perfect voor onderweg. Deze CD-koffer is een topcombi van functionaliteit, veiligheid en gebruiksgemak.
| Merk | Perel |
| Model | 1823-560 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 265 mm |
| Hoogte van het product | 170 mm |
| Breedte van het product | 565 mm |
| Gewicht Product | 3000 g |
| Inwendige diepte | 247 mm |
| Inwendige hoogte | 152 mm |
| Verstelbare compartimenten | Ja |
| Met handgrepen | Ja |
| Type deksel | Verwijderbaar |
| Type slot | Sleutelslot,Koffersluiting |
| Schouderriem | Ja |
| Extra materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |
| Maximale belasting | 8 kg |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Type hoek | Versterkt |
| Cd capaciteit | 80 |
| Materiaal | Aluminium |