
De strakke Perel aluminium opbergkoffer is een stevige oplossing voor het organiseren en vervoeren van gereedschap. Met afmetingen van 455 x 330 x 152 mm en een inhoud van 22,8 liter, biedt het lekker veel opbergruimte.
Gemaakt van lichtgewicht maar duurzame materialen, heeft deze hoes verstevigde, afgeronde hoeken voor extra bescherming. De verwijderbare tussenschotten zorgen voor een op maat gemaakte indeling, waardoor het zich aanpast aan jouw specifieke behoeften en inhoud.
Uitgerust met twee sleutelsloten, zorgt het ervoor dat je gereedschap en apparatuur veilig zijn. De zwarte afwerking voegt een klassiek tintje toe, waardoor het geschikt is voor verschillende omgevingen.
| Merk | Perel |
| Model | 1819-1 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 330 mm |
| Hoogte van het product | 152 mm |
| Breedte van het product | 455 mm |
| Gewicht Product | 2660 g |
| Binnenbreedte | 437 mm |
| Inwendige diepte | 312 mm |
| Inwendige hoogte | 137 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 22.8 l |
| Aantal compartimenten | 6 |
| Type slot | Aluminium grendels,Sleutelslot,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Maximale belasting | 7 kg |
| Met wielen | Nee |
| Materiaal binnenoppervlak | Gepolsterd |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Ja |
| Aantal sleutels | 2 |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Versterkt,Afgerond |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Materiaal | Aluminium |