
Verander je naaiwerk met de levendige PIJL VOOR 15mm KNOOP in een opvallend rood. Gemaakt voor duurzaamheid, wordt deze knoop een opvallend detail op elk kledingstuk.
Voordelen van deze knop zijn onder andere verbeterde kleurvastheid, een gladde afwerking en weerstand tegen barsten. De 15mm grootte is ideaal voor shirts, blouses en lichte jasjes.
Gebruik het om een vleugje kleur toe te voegen aan een monochrome outfit of om de levendige patronen in je ontwerpplannen te matchen. Makkelijk te bevestigen, combineert het functionaliteit met mode voor naadloze integratie in je creatieve projecten.
| Merk | Seder |
| Model | PL15R |
| A | 15mm |
| B | 0mm |
| D | 9.5mm |
| C | 1.5mm |
| For button Ø | 15mm |
| Kleur | red |