
Premium wandhouder - voor iPad Air 3 & Pro 2 - Dark Steel maakt het super makkelijk om je iPad aan de houder te bevestigen. Je kunt je iPad heel simpel met één hand eruit halen en terugplaatsen. Deze slimme houder zorgt ervoor dat je iPad automatisch op de Lightning-adapter aansluit dankzij het unieke ontwerp.
Voor extra veiligheid tegen diefstal is er een extra beveiligingsoptie beschikbaar, waarmee je de houder met een steeksleutel kunt vastzetten.
Dit iPad-oplaadstation levert constant stroom en beschermt de batterij met de speciale voedingseenheid, zodat je iPad altijd opgeladen en klaar voor gebruik is.
| Merk | Viveroo |
| Model | TAM510141 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart,Wit |
| Diepte van het product | 32 mm |
| Hoogte van het product | 169 mm |
| Breedte van het product | 280 mm |
| Gewicht Product | 925 g |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans |
| Type connector 1 | USB type A |
| Tablet compatibiliteit | iPad Air en Pro 10.5" (model A2152, A2123, A2153, A2154, A1701, A1709) |
| Materiaal | Staal |