
De viveroo free iPad wandhouder is ontworpen voor eenvoudige en intuïtieve interactie met de iPad. Met maar één handbeweging kun je de iPad makkelijk eruit halen of terugplaatsen, en de Lightning-adapter maakt automatisch verbinding zonder gedoe.
De houder heeft een optionele diefstalbeveiliging, waarbij je 'm met een steeksleutel kunt vastzetten. Dit geeft je extra gemoedsrust als je iPad even alleen moet laten.
Als een oplaadstation voor je iPad zorgt de constante stroom ervoor dat je iPad altijd snel en betrouwbaar oplaadt. De speciale voeding beschermt de batterij, zodat die langer meegaat en altijd klaar is wanneer je 'm nodig hebt.
| Merk | Viveroo |
| Model | TAM510140 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 32 mm |
| Hoogte van het product | 169 mm |
| Breedte van het product | 280 mm |
| Gewicht Product | 925 g |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans |
| Type connector 1 | USB type A |
| Tablet compatibiliteit | iPad Air en Pro 10.5" (model A2152, A2123, A2153, A2154, A1701, A1709) |
| Materiaal | Staal |