
Het Regelbaar Slangstuk Ideal Line Plus maakt van tuinieren een makkie. Met het nauwkeurige instelmechanisme kun je de waterstroom soepel regelen, net alsof je het volume van een stereo aanpast voor het perfecte geluid.
Met een duurzame constructie voor langdurig gebruik, is dit slangstuk ontworpen om extreme weersomstandigheden te weerstaan, wat zorgt voor betrouwbaarheid seizoen na seizoen. De universele pasvorm betekent dat het gemakkelijk aan de meeste standaardslangen kan worden bevestigd.
Optimaliseer je sproeitaken, van delicate bloembedden tot het met volle kracht schoonspuiten van je tuinpad. Het ergonomische ontwerp zorgt voor een comfortabele grip, waardoor het net zo eenvoudig te gebruiken is als het openslaan van je favoriete boek.
| Merk | Cellfast |
| Model | CF50-700 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Extra kleuren | Grijs,Zwart |
| Diepte van het product | 3.4 cm |
| Hoogte van het product | 10.8 cm |
| Breedte van het product | 3.4 cm |
| Gewicht Product | 56 g |
| Extra materiaal | PP (polypropyleen) |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Turkoois |
| Gedetailleerde informatie | handige sproeier met niet-graduele regeling van het waterdebiet van smal naar breed |
| Maximale werkdruk | 6 Bar |
| Slangdiameter snelkoppeling inch | 0.5 in |
| Verstelbare waterafvoer | Ja |
| Buigzaam mondstuk | Nee |
| Materiaal | ABS |